Drage dijakinje in dijaki!

V letošnjem šolskem letu je pred vami eden najpomembnejših korakov v vašem življenju; to je izbira študija. Ta odločitev bo oblikovala vašo prihodnost, vplivala na kariero in vam odprla vrata do mnogih priložnostih.

Da bo odločitev malo lažja, ste vabljeni na KARIERNI SEJEM, ki bo potekal ta četrtek, 16. 11. 2023, v UŠC Leona Štuklja v Mariboru.

Predstavile se bodo fakultete Univerze v Mariboru in ostalih univerz v Sloveniji ter višje šole. Več o samem dogodku najdete v zloženki kariernega sejma za srednješolce. Dijaki zaključnih letnikov se boste zraven sejma udeležili še ESCAPE ROOM. Vsa obvestila ste prejeli na vaše šolske elektronske naslove.

Dijaki 3. letnikov in vsi ostali, ki že razmišljate o tem, kje boste nadaljevali študij, ste skupaj z vašimi starši vabljeni, da se udeležite sejma v popoldanskem času.

VSTOP JE PROST.

Več informacij najdete na spletni strani:

Amadeja Štukl, šolska svetovalna delavka