Bliža se konec šolskega leta, zato morate vrniti učbenike, ki ste si jih izposodili iz učbeniškega sklada. Učbenike lahko vračate od torka, 14. junija, do petka, 24. junija 2022.

Učbeniki ne smejo biti oviti, poškodovani in popisani. Na zadnjo stran oziroma platnico napišite ime in priimek, letnik in šolsko leto. Prav tako je treba do podelitve spričeval vrniti v knjižnico vse izposojene knjige, ki jih ne potrebujete več.

Čez počitnice si seveda lahko izposodite knjige, ki bi jih želeli prebrati.

Izposoja učbenikov za naslednje šolsko leto

Naročilnico oddajte s spletnim obrazcem, ki ste ga dobili na šolski mail do 20. junija 2022. Vsi, ki boste naročilnico oddali, boste zadnji šolski dan (24. 6.) zraven spričevala prejeli položnico.

Učbenike bomo izposojali od 29. 6. do 5. 7. in od 22. 8. do 26. 8. 2022 med 8. in 12. uro ter prvi teden v septembru.

Ob prevzemu učbenikov morate predložiti potrdilo o plačilu položnice.

Alenka Ajd Bratkovič