V marcu nas je ponovno obiskal Edwin Muñoz in z dijakinjami in dijaki, ki se učimo špansko, preživel tri šolske ure, polne smeha in melodičnega španskega jezika. Zanj smo dijaki pripravili kar nekaj vprašanj o njegovem študiju, delu, življenjskih vrednotah, Sloveniji in Kolumbiji, o njegovih hobijih in še marsičem. Na naša vprašanja je odgovarjal duhovito, znal se je prilagoditi dijakom, ki so se španski jezik začeli učiti šele v letošnjem šolskem letu, v zadnji uri pa se je pogovarjal samo z dijaki višjih letnikov. In te je tokrat še posebej pohvalil. Postavljali so mu zanimiva vprašanja in dokazali, da že dobro obvladajo španski jezik. Posredovanje profesorice in prevajanje namreč ni bilo potrebno.

Kava za ljubitelja kofeina iz dežele kave je pripravljena: Amanda, Filip, Hana in Katja v pričakovanju Edwina Muñoza

Naš profesor je bil tokrat Edwin Muñoz

Dijakinje in dijaki s profesorico španskega jezika Majo Kodrič Crnjakovič