Drage dijakinje, dragi dijaki!

Izbira študija naj bi temeljila na vaših interesih, sposobnostih, potrebah trga dela in možnostih za študij. O tem boste lahko več izvedeli na sejmu, v četrtek, 17. 11. 2022, v Športni dvorani Ljudskega vrta “Lukna«, Mladinska 26, Maribor. Predstavile se bodo fakultete Univerze Maribor in drugih Univerz ter višje šole. Več o tem najdete v Zloženki Kariernega sejma za srednješolce.

Sejem bo po dveh letih prekinitve ponovno potekal živo. Z dijaki zaključnih letnikov odhajamo na sejem organizirano v okviru obveznih izbirnih vsebin.

Dijaki 3. letnikov in vsi ostali, ki že razmišljate o tem, kje boste nadaljevali študij, ste skupaj z vašimi starši vabljeni, da se udeležite sejma v popoldanskem času. Vstopnine ni.

Mojca Vrečko, svetovalna delavka

Zloženka_Karierni sejem za srednješolce 17. 11. 2022